bo.perhegrigh.ru

Kotačića zečevi

60-godišnji Cliff Penrose od Cornwall, specijalizirana za liječenje neuroze kod zečeva, sebe naziva "zec u kotač." On je poznat kao veliki ljubitelj zečeva: u 2000. godine, privukao je pažnju medija širom svijeta, otkrivajući novinarima ljubimca Sonny težio u na 211 funti (oko 94 kg).

Kotačića zečevi

Sam stručnjak objašnjava njegov dar: "Razgovarao sam sa zečevima više nego sa ljudima, i primijetio sam da je cijela stvar u mom umu. Kada sam imao loš dan i bio sam nervozan, zečevi u mom prisustvu doslovno odletio iz šina. S druge strane, kad je sve bilo dobro, oni su postali doslovno ruku. "

Kotačića zečevi

veterinar vrijednost usluge leži u činjenici da to čini bolesne životinje, često borave u panici stanje uma, skroman i potpuno na raspolaganju za njega na korektivne mjere. Penrose rad u rodnom Cornwall u velike potražnje - mještani drže farme veliki broj životinja.

Kotačića zečevi

Da bi se postigao željeni efekat, kotačića zečevi grebanje trbuh ih tapše po glavi i rame, a onda su se prevrću na leđima, noge i opustite zamrzavanja. Zečevi su još desetak minuta, nakon čega je, prema Ponrouza postati mnogo mirnije.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea