bo.perhegrigh.ru

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Engleski buldog To će zauvijek ostati štene. I Delaunay da je igrao ili se ponaša kao štene, ne, stvar sposobnostietih pas pronalazi problem. Nije da su neosnovane, mypodgotovili malo zabave i poučne priče o tim zamechatelnyhsobakah. Njih ćemo sada i reći.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike


Smiješno priče iz života angliyskogobuldoga

Istoriyapervaya.

sa mnom pososedstvu živeo sam angliyskiybuldog Bube na nadimak. I gledao ga, bio sam svjedok neskolkihochen smiješno priče koje su se dogodile s ovog psa, i seychasproiskhodyat. Prvo što se dogodilo prošle godine u ljeto. Izlazak u večernjim satima u dvorištu, vidio sam da će u narednih dvorištu postoji bilo kakva gužva, radnih nashveterinar i neko stavlja kapanje, odlučio sam da pitam šta se desilo.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Ispostavlja se da je drip stavi Bugs i buke je zbog toga što Bagsserezno povrijeđen i on će biti da šije uho odmah. Zapravo sa etogoistoriya počinje. Bube u večernjim satima vlasnik je odlučio da ode na pivo u narednom štali. Bube je došao s njim, i potrčao uz uobičajeni lavež pasa nasosedskih, pa, to nije bio dosadan da ode.
I na našoj ulici u dva dvorezhili German Shepherds i da li su oni u Bugsy stare račune, jako je volio podostavat. On je odlučio da ovaj put. Sada kada dvorekrasivy visokom ogradom, a zatim je bila stara ograda (ovo je važno). Ivot Bugs pregazio na ogradu i počela da zadirkivati ​​pastirima, oni su bili van sebe otyarosti.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

I po svemu sudeći, postoji nešto je na njegov pas jezik Bugs rekao chtoon odlučio doći do njih. On je zaglavio glavu između ograde u shtaketin nadezhdepolnostyu popeti u dvorište i Zapela. Zamislite užas gospodar, kada je vidio da mu je lyubimyyBags strši na ulici, a glava mu je izvan ograde sa dva ovcharkaminaedine. I zamislite kako ushićen Shepherd. Bugs sigurno spasila otneminuemoy Reckoning, ali njegov uho morao da prekine Shepherd.

Istoriyavtoraya

Svi naučili da Engleski buldog i hrkanje. Čuo sam mnogo puta, ali ne mislim da su oni nastolkohrapyat. U ranim jutarnjim satima, leto, vreme je dobro ću pokrenuti. Odem i ja ću zasaditi, samo sam čula zaglušujuća hrkanja. Odlučio sam da pronađem njen izvor, mislio sam da ću zasaditi imam nekoga, i zaspao.
Ispostavilo se da je u susjednom dvorištu na divanchikespit Bugs. I to je to Dog - Engleski buldog pitanja kao što glasne zvukove. Ali to nije sve News, osim zvučne efekte, ovaj pas je stvorio vizualni effekty.Predstavte sebe da pas spava, a glava mu visi s kauča i iz usta vnizsvisaet jezik koji tokom izdisaja telebonitsya psa u različitim pravcima.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Riječima, naravno, ostavi utisak da je teško, ali ja sam bio oduševljen, mi nedogadalsya snimati video sa ovim angliyskimbuldogom željeli postati zvijezda na YouTubeu. Iz onoga što je vidio tog jutra yapoluchil dobro raspoloženje za cijeli dan. Etotzabavny pas, a sada živi u susjedstvu, nove avanture s njim sluchayutsyaprakticheski svaki dan. Evo ga, moj komšija engleski buldog.

WordLikeThis dvije priče naših čitatelja nam je rekao. Sada zamislite chtovas čekanja, ako kupite štene angliyskogobuldoga? Ali to nije sve smiješno priče koje se dogodilo setim pas, rekli smo bodljikavim. Najzabavniji stvar u tome, da su svi chtoabsolyutno Engleski buldog kao što je ovdje na ovom Bugs.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Karakter engleskog buldoga

Ako vyposmotrite do fotografija engleski buldog, najverovatnije da je vrlo neraspoložen i ljut pas ispred vas. Na samomdele ne, engleski buldoga su vrlo smiren, čak i naravi pas iprivetlivye a ipak oni su samo strašno i lijeni kauč krumpir. Laž nahozyayskom kauč omiljena zabava angliyskihbuldogov, Ako ostavite vaš ljubimac na kauču i otišao na posao, toposle vrati kući ste vjerojatno pronaći svog ljubimca na zhemeste, pa čak i, možda, u istoj poziciji.
Aktivne igre i zabave nije za te pse, oni su dobro podnose usamljenost i idealan je za osobe s uskim rabochimgrafikom. Ako niste kod kuće, onda je ovo dobra prilika da se nap. Kdrugim životinje u kući angliyskiybuldog odnosi na bilo koji način, da ga nije briga koji živi pored njega.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Često možete vidjeti sliku - angliyskiybuldog spava na podu, noge ispružene uz tijelo, a mačka spava na njemu. Kotypochemu neki od tih pasa jednostavno smatram jastuk ili jastuk na kauču, ochenudobny, mekana i topla jastuka. Neverovatno je da sa takvim karakterom, engleski buldog odnosi kohotnichim i borbe pasa. Kako ga koristiti u starim danima, lovci ohotilisna medvjedi i divlje svinje, teško je zamisliti.
Možda požurili buldogomv nositi? briga o djeci buldoge također nema problema, oni legkonahodyat zajednički jezik, i angliyskiybuldog možete pronaći zajednički jezik s djetetom u bilo kojoj dobi. Ako pokopatsyav internetu, možete lako pronaći fotoangliyskogo buldog kotoryyspit uz malo dijete, a oboje su sretni.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

U principu, ovaj pas kao i američki buldog stanetidealnym prijatelj čovjeka koji vodi ležerno mjereno način života. Oh, skoro sam zaboravio reći glavna osobina koja na engleskom buldoga, psi užasno strah od vode, tako da ih sa sobom da se ne preporučuje plaže.
Imajte na umu da ove pasmina pasa engleski buldog vrlo slabo podnose vrućine, a ako i dalje bulldogs potaschilina plaže, budite sigurni da ga vode iz vremena na vrijeme sa vodom i staviti na golovupanamku, inače pas može dobiti toplotni udar.

Angliyskiybuldog: go sadržaj

Uhazhivatza Engleski buldog nije teško. Dlaka je kratka i gotovo bezpodsherstka, tako često češljati rasa pasa engleski buldog nuzhno.Vpolne ne samo nekoliko puta tjedno. Osim vune i dalje treba da se brine o Iza brojnih nabora na licu vašeg ljubimca.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Možda skaplivatsyagryaz i drugih minerala, tako da nekoliko puta nedeljno vooruzhaytesgigienicheskimi štapića, vodikov peroksid i pređite na vraćanje krasoty.Esli ne, oni mogu formirati lezije koje vylechitpotom će biti vrlo teško u naborima. iako angliyskiebuldogi i Couch Potato, fizičke aktivnosti, oni i dalje potrebno da nelenites vaš ljubimac da hoda nekoliko puta dnevno do najbližeg parka.

Ochenvazhnym aspekt u brigu o psu je hrana. Zanimljivo je da su engleski buldoga nisu Gluttons, ali oni imaju tendenciju da kpolnote, tako da bi trebalo precizno izračunati porcije hrane. Luchshevsego hrani psa ove rase je prirodna hrana i dodajte vitaminyi koristan aditiva u njemu. Oni su sada veoma dostupan u trgovinama.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

U ratsionbuldoga nužno uključuju meso, morske ribe. I riba treba bytobyazatelno mora, rijeka dati pasa kontraindicirana. Budite sigurni davaytesvoey pas mliječnih proizvoda, posebno u puppyhood. Obyazatelnodavayte pas voće i povrće. English Bulldogs, npr udovolstviemlopayut grožđe i breskve, iako postoje jedinstveni u tom sudovolstviem jedu krastavci, i u bilo kojem obliku.

Teperdavayte kažem nekoliko riječi o sadržaju angliyskihbuldogov. Kao što smo rekli u ovih pasa krzno mali, tako da ne mogu živjeti naulitse, posebno tokom hladne sezone. Dakle, ako ste reshilizimoy ići u šetnju sa svojim buldoga, budite sigurni da se stavi na jaknu negotepluyu.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Za vašeg ljubimca u kući mora biti opremljena toplo za spavanje onmog. Sada trgovine prodati posebne legla u kotoryhsobakam sna udobno i toplo. Međutim, sve je to beskorisno, jer nakon nekotoroevremya ljubimac i dalje se preselio u master krevet i tamo ima bolshuyuchast vremena. Ali mjesto i dalje pripremati.

Obrazovanje engleskog buldoga

Vospityvatbuldoga je potrebno, ali to apsolutno nije teško. Od Engleski buldogiflegmatiki, neće skočiti na goste došao, dobro, samo zato što chtolen. Štene buldoga može sin vuče papuče i drugihmelkih stavke. Ona tretira se vrlo lako kupiti vaš ljubimac pobolsheigrushek koje mogu grickaju. Trenirati buldog je potrebno za početak mu proydites opšti kurs obuke.
Onda bulldog se mogu naučiti nešto drugo, nozachem? Zapravo opšti kurs obuke bi trebalo biti dovoljno. Smalenkogo starosti štene želite prikazati na vanjskoj strani, kako bi on može naviknuti kokruzhayuschemu svijeta. Da shvate da to nije samo pas, a ti ne jedinstvenost čovjeka na svijetu. Ako se to ne učini, pas može rasti u strahu.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Gdje kupiti engleski buldog?

Kupiti štene engleskog buldoga nije teško. Za ovaj vamnuzhny novac i želju da ga kupi. Kupitschenka engleski buldog na nekoliko načina. Prvi način naytiobyavlenie angliyskihbuldogov prodaju na internetu. Prvi zahtjev da ti dam nekoliko desetina takihobyavleny. Ako živite u malom gradu, onda možda pridetsyasezdit štene u regionalni centar. Ako živite u velikom gradu, toproblem sa kupovini ne.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Na primjer, u Moskvi kupiti engleski buldog komad torte. Drugi način da kupi štene engleskog buldoga - je pitomnikangliyskih buldoge. U našoj zemlji, dovoljno njih, chtobobespechit štenadi svih pridošlica. Možete kupiti štene na tržištu ljubimcu, postoji tozhemogut biti vrlo zanimljivo uzoraka.

Sve kupovine etisposoby imaju svoje prednosti i mane. Prvi način kupovine je zgodan jer vam odabir štene ne treba da napusti kuću. U pravu si u svoj dom možete pogledati uyutnomkresle fotografiischenkov Bulldogs, koji nude da kupite, mozhetesvyazatsya prodavatelja putem telefona ili Skype ili čak i kroz web kamere uvidetsvoego budućnost kućne ljubimce.
Glavni plus takvih kupoprodajne cijene, to će gorazdonizhe nego u rasadniku, ali glavni nedostatak je da su dokumenti iz vašeg štene, najvjerojatnije neće.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Kada kupujete štene engleskog buldoga u rasadniku, dobijate zagarantovano čistokrvno štene, ali to će koštati gorazdobolshe nego štene, kupljena na tržištu. Ali ovo štene kao odrasla osoba psomsmozhet nastupiti na sajmovima i natjecanjima. Iako, ako nepresleduete cilj, a onda razmišljati o tome da li da iznese novac za štene iz uzgajivačnice. središnji štene engleskog buldoga cijena u rasadniku oko 40.000 rubalja. Na ptichemrynke ili na internetu možete kupiti Štenci engleski buldog oko pola cijene. Iako vseravno pas nije baš jeftino.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike


Peredtem kao kupovina štene, pobrinite se da želite ovaj pas i vampodoydet sto posto. U suprotnom, ispada da ti se mučiš i izhivotnoe. Budite sigurni da ste pročitali otzyvyob engleski buldog od onih ljudi koji su već schastlivymiobladatelyami ovog psa. Ako postoji takva mogućnost, a zatim se sastati sa zhivymvladeltsem ovog psa i pitati o nijanse njegovog održavanja i obrazovanja.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

Kako odabrati štene engleskog buldoga?

Evo vseochen jednostavno. dolazimo u rasadnika engleskog buldoga ili uzgajivač kući i pogledam u kakihusloviyah štenadi pronađeno. Ako je prostorija u kojoj žive štenci, očišćeni, čisto aseva štenaca uredan i održavan, takav uzgajivač kupiti mozhno.Skoree sve štence i zdravlje na sve njih na odgovarajući način.
Ako je prostorija prljav Isami štenci su kao svinje, a onda iz takve uzgajivač treba pokrenuti kao mozhnodalshe. Budite sigurni da obratite pažnju na izgled i ponašanje pasa. Štenci engleski buldog treba uzeti veliki interes za vas, njuška i okrenite repovima, nosevi nihdolzhny biti mokro i hladno, a oči su mu bile bez znakova upale. Ako pokakoy razlog zbog kojeg sumnja uvukla zdravlje štenaca, kao sobakuluchshe ne kupuju.

Engleski Bulldog: fotografija, cijenu i karakteristike

I budite sigurni da pitati uzgajivača koliko godina učinio uschenkov i da li ih vakcinacije. Obično, prvi štene vakcinacije učiniti u vozrasteshesti tjedana. Zapravo, to je sve. Nakon što je kupio Engleski buldog,ti ne samo dobar i vjeran pas, ali još uvijek u blizini da ti budetzhit odan prijatelj i pouzdan partner, i što je najvažnije, ono što imate u domeposelitsya veliki komad sreće i dobrog raspoloženja.


Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea