bo.perhegrigh.ru

Pregledi vlasnika pasmine Chihuahua

Pregledi vlasnika pasmine Chihuahua

Uredniku dogsecrets.ru periodično vlasnici pasa pišu i govore o svojim kućnim ljubimcima. U ovoj kolekciji objavljujemo recenzije vlasnik Chihuahua.

Pregled Chihuahua №1

Pregledi vlasnika pasmine ChihuahuaOva rasa psa, ja slučajno došao. Iako sam u potrazi za malog psa koji je bio manji problem od toga. I kad sam gledao oglas na sajtu Osvojio sam kreće njuške. nadimak smo bebu Filka, iako su dokumenti Millayz, sa Vin Diesel. Od prvog dana je otišao do toaleta na pelenochku i drski mačka jurili iz njegove zdjelu. Sada Philemon sazrela, postao ljubomoran, ali bhakta nezadovoljnike.

Besa ne roll, a stvari se ne pokvari. I ona voli da peva! A onda sam dobio još jednu djevojku, i - Lucky Kerry Circe - temperamentan i emocionalne crvena zvijer. Oba moja chihuashki savršeno jedni druge. I želim da razbije mitove o "bolnost" pas pasmine. Ništa slično. Ako zbrinuti na odgovarajući način, ne bolest u njima neće. Osim toga, oni ne laju neprestano razliku jorkširski terijer ili patuljasti terijer.

Marina, Moskva

komentar №2

Ranije nisam volim male pse drže promukao i pastir, ali slučaj će postati gospodarica ove rase! I ne žalim, jer sam otvorio mnoge prednosti. Prvo, to je vrlo lako čuvati: ne češlja, uglavnom bez problema sa vunom. Maleno stvorenje jede i zbog toga nije skup zadržati.

Ne možete hodati sa psom po lošem vremenu. Što se tiče karaktera, tako da nije prirodna osobina psa, a pogotovo pojedinca. Postoje gadna Shepherd i doveo chihuashki. I puno ovisi o vlasniku, obuka psa. Najvažnija stvar je da ne zaboravimo da je najmanja životinja - ovo je pravi pas. Također je imperativ za obuku i naučiti disciplini.

Pregledi vlasnika pasmine ChihuahuaOvdje sam dobio strašnu kukavica, ali učimo da se nose sa svojim strahovima: često hodati na javnim mjestima, dajući znatiželjni prolaznici pat, ne deri se na psa. A ona je i sama počinje vjerovati novim ljudima i pokazuje interes za njih, a još manje strah.

Veronica, St. Petersburg

komentar №3

Uvijek sam htio psa, ali nije mogao priuštiti. Mnogi rad ujutro nema vremena na livade. A onda odjednom ženu doneo Chihuahua. Tako je i sa nama i ostao. Od prednosti mogu reći da je beba je vrlo razigran i veseo, dobar za održavanje prostorija i hrane prilično hirovita.

Odlično je obučen i ima dobre imunitet. I hodati može biti kad je lepo da radi, ali ne i "bez obzira na vremenske prilike." Problema može se primijetiti strah od pasa. Kako vidjeti - samo histerično lajanje. Ali u društvu ljudi koji savršeno adekvatan. Ali mačka voli, jer je rasla sa našim Ryzhikov.

Valery, Samara

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea