bo.perhegrigh.ru

Oglasi za zečeve kupce!

Oglasi za zečeve kupce!

Administracija dekorativne ljubitelja Kazanj klub zečevi "BaksBani" Ona poziva da ne kupuju zečevi bez vakcinacije i trgovaca na tržištu imati!

Ovog ljeta, nekoliko farmi Kazan bavi uzgojem ukrasnih kunića, slučajevi virusnih hemoragijskih bolesti kunića, koji je tvrdio da je živote više od 15 životinja zabilježen. One životinje koje su vakcinisani, bolest se nije dotakla.

Još jednom podsjećamo da je minimalna dob za kupovinu zeca - 45 dana, to je doba da vakcinišu svoje životinje.
Boli me da pogledaju zečevi koji sjede u kutijama na tržištu i koji naizgled više ne mesyatsa..V većini slučajeva ove životinje - potencijal za dalji smertniki..Krolchonok ispunjen život, osim moje majke treba da dobije majčino mlijeko ne bude manja od 1,5 i bolje 2 mjeseca.

Zečevi našeg kluba mogu se kupiti samo od uzgajivača! Oni se ne prodaju na tržištu i prodavnice za kućne ljubimce! Mi pružamo našim vlasnicima zečeva cjeloživotnog savjete i savjete o zaštiti.


Datum: 31.10.2009

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea