bo.perhegrigh.ru

Ste na Cat Show: šta da radim?

Radujte se!

Drago mi je da ste dovoljno sretni da se na ovaj prekrasan odmor životinja. Na njemu, a vi ćete biti jedan show (moja mačka), a na drugoj se vidi. Kao i kod svih događaja ove vrste, prvo morate biti registrovani. Na licu mjesta registracije, dobit ćete svoj matični broj i izlagač registarske tablice za ćelije i vašeg ljubimca. Numerisane potrebu da se vezuju tako da je jasno vidljiv svima u izložbeni prostor. I djelovati sa brojevima za mačke i ćelija. To će biti važno za glasanje i pronalaženje ste u izložbenom prostoru. Mjesto u pokušaju da izaberu ćelije nisu u nacrtu. Prije početka izložbe svakako je potrebno da prođe kroz veterinarsku kontrolu vaše mačke. Ovaj postupak je obavezno za sve životinje, i to će se manje vremena. Zatim, pogledajte izložbu program. Pogledajte gdje ćete želite ići danas sa svojim ljubimcem. Ono što stručnjaci će raditi danas? Sve ove stvari će se dati informacije i glas na zvučnik. Zato budite oprezni i slušati sve najavama na sajmu. Sve inspekcije ne treba žuriti sa stručnjacima. Uvijek si imao vremena, a njegova žurba može samo guma i uzbuditi vaše mačke. U idealnom slučaju, stručnjak prostorije u ispred vas ne bi trebalo više od dvije osobe. Kada će pristupiti svoj red, pažljivo prenijeti mačka na stjuarda. U grubo mačka, možete ga sami dodati. To ne ometa stručnjak. Čekaj, kada će položio ispit, a vi ćete se vratiti nazad u životinju.

Nakon pregleda treba da se smiri i odmori. U ovom trenutku, možete razgovarati sa posjetiteljima. Ovo je dobra prilika da im kažem o vašoj mački, distribuirati poslovne kartice, da se slikaju. To je vrijeme za nove prijatelje, dobiti vrijedne informacije iz više iskusnih izlagača. Možete pronaći kandidata vaše mačke za buduće parenja i znam mu pedigre. Tokom cijelog dana izložbe ne bi trebalo da vaša mačka u naručju. Bolje da li će ostati u ćeliji. Ovo će pomoći da bi se izbjeglo nepotrebno kontakte sa drugim životinjama, kao i sa posjetiteljima. Sve ovo je važno za zdravlje vašeg ljubimca.

Nakon završetka svih ispitivanja može tražiti sekretarijat izložbe diploma i zapisnike vaše mačke.

To zaslužili svoje dokumente, a trebalo bi da ih povesti sa sobom.

Ako imate pokazati stručnjaci mačka na sceni, držati životinje tako da se dobro se vidi sve dijelove njenog tijela i broj.

Mačka pokazuje se ponekad održava u dva dana. Nakon prvog dana to će biti lakše da se fokusiraju na sljedeći dan. Ste već naučili. Upravo sada ćete morati učiniti isto stvari. Registracija i sudjelovanje u inspekcijama, i tako. On. Tek sada će imati i druge stručnjake i nominacija. Ne zaboravite da je u periodu od izložbe vaša mačka će trebati hrane i vode.

Učešće na izložbi - to je, prije svega, realnu procjenu vašeg ljubimca. Možete saznati šta greške su napravljene u pripremi za ovu izložbu. Razumijete i znam šta da obrate veću pažnju na, a šta nedostaci treba rješavati u sklopu priprema za narednu emisiju.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea