bo.perhegrigh.ru

Kako trenirati mače, mačka, mačka na nosač

Prodaja mače prodavci obično Uvjeravam vas jednostavno "dati zube" na činjenicu da je mače je prilagođen, navikli na ladicu i mačići. Ali prečesto se ispostavi da je sasvim suprotno. Možete donijeti kući dugo očekivani bebu, a opet boli i iznova da ide na WC nije gdje bi trebao biti.

Recite mi, vi ste svi u razredu su bili počasti? Mislim da je to jednostavno nemoguće. Ovdje iu slučaju mačića koji su kao i uče, ali ne rade ono što su nas učili. Imajte na umu da bez obzira koliko plemenit, rasnih i rasnih nije tvoja mače, moguće je da to nije on navikao na ležište. Ovdje ćete morati ostati u ulozi mačke-majke, koja će naučiti što i kako se to radi.

Naoružajte se najvažnije - ljubav i strpljenje. I ovaj članak, nadam se ti malo pomoći da dobije željeni rezultat.

Spisak jednostavnih pravila za obuku mače u ležište (WC)

  • Izbjegavajte mače kretanje oko kuće. Pokušajte da ga zadrži tamo, gdje su većina samih vremena. To će dati priliku da posmatraju ponašanje djeteta i reagirati ako je to potrebno. Zatvori pristup onim mjestima gdje nema vrata i nema prepreka za mače
  • ne primjenjuju silu, s vremena na vrijeme, postrojenja mače u ležište, što mu omogućava da nanjuše oko za čitanje
  • nakon što je mačka jede ili odmah nakon buđenja odnose se na "lonac"
  • posaditi mače u ladicu, a ako on to ne čini noge veslanja pokreta, trebalo bi lagano mu pomoći u tome. Uzmite ga za noge i blago Pogrebite punilo u ladicu za papir, priroda bi trebalo da se i instinkte će raditi
  • učiniti sve što je moguće, tako da sve više i više pažljivo pratiti mačka. Kada vidite da je mače seda da ide u toalet, počinje grebanje i grabljama kandže, oštro prekidajući pokreće igru ​​na osami - bez muke i nagle pokrete potez ga i stavio u ladicu. Čim će mačka da ga i moždanog udara "svojima" stvar hvale
  • privlačenje faktor je miris mačka urin. Prema tome, ako je mačka ide na WC vaš lonac, trebalo bi da vlažne maramice (bez mirisa) postavite stolicu i stavio ga u lotochek
  • pokušajte promijeniti tip proizvođača ili punila. Moja mačka ne ide u wc dok sam promijenio vrstu punila

Kako naučiti mače na WC fotografijaZa svaku uspješnu kampanju u ležištu hvale svoju bebu, lagano ga miluje i razgovarati s njim. Čak i ako je mačka govno pogoditi, ne pokušavajte da se ljuti i grditi nju! Jednom je vikao i uplašena mačka može biti dosta vremena da se bori sa željom da ode do toaleta na pravom mjestu. I sama mjesta tretiraju znači od mačka urin miris.

glasi:

Ako živite u privatnoj kući, a vaš mače će biti hodanje izvan, možete naučiti bebu da ide u toalet na ulici. Da biste to učinili, morate trenirati mače u ladicu, a zatim ga postepeno se približi do ulaznih vrata. Vremenom, ležište će biti na vratima, i potreba za to nestaje. Da biste to učinili, morat ćete čim je sjeo u ležište poštovati mače, možete ga na mjesto gdje je mogao ići u toalet izvan ležišta. Glavna stvar nije u žurbi, i zapamtite da je udobnost ljubimca, prije svega.

Alternativno, možete pokušavaju da navikne mačka u toalet. Mislim da je ovo vrh izvrsnosti u obrazovanju kućnog ljubimca.

Iskreno želim vam uspjeh i pobjeda u edukaciji malog prijatelja. A ako imate neke velike savjete, onda ih čeka u komentarima.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea