bo.perhegrigh.ru

Igračke za mačke i mačiće sa rukama

Činjenica da su igre bitne u životu svakog mačka sam napisao. U prethodnom članku da je i kratak pregled opcija igračke za mačiće, koji se može kupiti u prodavnice za kućne ljubimce.

Iz mog vlastitog iskustva mogu reći da nije nužno potrošiti mnogo novca kako bi vaš ljubimac sretan. Ponekad sami mačke, pronaći igračke za dušu, a ponekad možete provesti dosta novca i napraviti igračku sebe. PET je uvijek aktivan i razigran, čitati nego da nahrani mačka.

Mačka igračke sa svojim rukama

Igračke za mačke i mačiće sa rukama

1. Zgužvani list papira. Banalno i krajnje primitivnom? Da, slažem se. Ali osobno, moja mačka igračka donosi mnogo zabavnije nego bilo tamo Clockwork miša. Tako pokušati gužva list običnog bijelog papira i baciti ga na pod, malo mačka može odoljeti.

2. Zalijepe kartonai - to je jako zabavno. Ako se kutije za smanjenje prozora kroz koje je mačka može prolazili je zabavna aktivnost vašeg ljubimca osiguran.

3. Čunjeva, drveni kalem konca, orasi, lopte, ping-pong, vino pluta - to je odlična alternativa za jaja i jaja. Glavna stvar je u tome što je ekološki i apsolutno sigurno igračke za vašeg ljubimca.

4. običan papir To također može dati zadovoljstvo, ne samo sa svojim zujanje, ali i vi. Vjerujte mi, da vidim kako smiješno mačka krije ispod novina namaz, klizi po papiru ili crumples sa nogama pokazuju vrlo pozitivne. Također, u radu može biti vezana za string i to će biti neka vrsta alternative za pecanje.

Mačka u novinama

5. televizija. Nemojte misliti da sam luda. Upravo vidjeli ste kao zabavan i tako aktivno moja mačka pokušava uhvatiti vođenje linije tokom emisiju vijesti na televiziji. Možete također spomenuti računalo - kada monitor screensaver igra «Angry Birds» mačka očajnički pokušava uhvatiti leti ptica.

6. Ako imate barem minimalne šivanje vještine, možete sašiti od osjetio male igračke, trpa ih pamuka. Možete napraviti mali tunel, ležaljci ili šator.

7. Spojite vaš suprug, otac, brat, i napraviti interaktivni labirint svoje ruke, štedi više od deset grivna (rubalja). Povezivanja četiri ugla vode. Koristeći bušilica sa prilogom napraviti da bi se struktura rupu u kojoj šape mačke prolaze slobodno. Kao rezultat toga, možete dobiti veliku labirint u kojem možete pokrenuti loptu i, voila, mačka zauzet zabavno iskustvo. Detaljniji master-class na tome da tako divan igračka na Youtube-u.

Također je moguće da se igra baka Kitty rolne prediva za pletenje, potreban vam je samo da se sakrije na kraju, ne tako brzo opustiti splet.

kitten i konac

Možete vezati nit na karamel, može biti jaje od Kinder iznenađenje stavio krekere suve hrane i to će biti velika zvečka.

Možete beskrajno da dođu do domaće igračke za bi vaš ljubimac biti želju i inspiraciju, što doprinosi ljubavi naše manje braće. Ne budi lijen, zar igračke za mačke s rukama i zahvalnost za kućne ljubimce ne traje dugo.

I šta igračke ste napravili za vašeg ljubimca?

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea